ENPA KABLO TEST VE ARIZA BULMA CİHAZLARI - Kablo Test Arabaları ve Sistemleri http://www.enpa.com.tr/guc-kablosu-ariza-tespit/kablo-test-arabalari-ve-sistemleri/12-urunler/tdr-time-domain-reflektometre.html Fri, 19 Jan 2018 17:47:17 +0000 Joomla! - Open Source Content Management tr-tr Ölçüm Sistemi http://www.enpa.com.tr/urun-gruplari/telekomunikasyon-kablosu/tdr-time-domain-reflektometre/olcum-sistemi.html http://www.enpa.com.tr/urun-gruplari/telekomunikasyon-kablosu/tdr-time-domain-reflektometre/olcum-sistemi.html

Bu ölçme sistemi kapalı havai enerji hatlarında hat empedansı usulsüzlükler(örneğin kısa devrekesinti veya ara koşullara) bulmak için uygundur.Sistem tümvoltaj seviyesinin hatları için geçerlidir.En önemli uygulama dalgaları veya hayati tehlike seyahat ederek zarar görmemesi için güç bağlamadan önce havai enerjihatlarının testi devreye edilir.

Performans özellikleri:

Tüm ölçümler için temel cihaz özel bir transfer sistemi aracılığıyla elektrik hattınabağlı reflektometri Teleflex M vardır.

Seti ile diğerlerinden ayrılır

 • kontrol etmek için çok basit
 • Çok yüksek kısa zaman aralığında çözünürlük gibi uzun
 • mesafe alanlar
 • yüksek sinyal-gürültü oranı ve yüksek dinamik aralık
 • Bir renk TFT Ekran üzerindeki şemalar büyük ekran
 • iyi bir "referans" ve "hatalı" hattı (canlı bir ekran gelen ve bir veritabanı sistemi her ikifarkı diyagramları görüntüleme olanağı
 • 35 diyagramlar ve ek kurulum veri (Teleflex M kapalı ise veri kaybı) için dahili hafıza
 • PC ve yazıcı için bağlantı noktaları
]]>
info@ankawebtasarim.com (Super User) Tdr Time Domain Reflektometre Sun, 16 Jun 2013 19:13:13 +0000
LSG 300 http://www.enpa.com.tr/urun-gruplari/telekomunikasyon-kablosu/tdr-time-domain-reflektometre/lsg-300.html http://www.enpa.com.tr/urun-gruplari/telekomunikasyon-kablosu/tdr-time-domain-reflektometre/lsg-300.html
300 LSG Arc İstikrar Birimi

Darbe eko ile çok arıza yeri en basit yöntemdir, ancak kullanımı ciddi empedansıhataları yanıp sönen veya yüksek uygun olması değil, sınırlıdır. Bu sınırlamalarıaşmak ve hala ark stabilizasyonu olarak bilinen yeni bir yöntem kullanılabilir darbeyankı tekniklerini kullanın.Adı amacı hata noktada bir yay stabilize etmekanlaşılacağı gibi, bu yay sonra görülen ve uygun bir puls eko set tarafındankaydedilmektedir. Hata noktada bir yay stabilize yeteneğine gibi bir alet SebaKMT temin LSG 300'dür.LSG 300 modüler bir sistemde kullanılması ya da birkablo test van için uygun kompakt, kullanımı kolay Arc İstikrar Birimidir.LSG 300hızlı ve doğru bir kablo hataları, çoğu prelocating için etkin bir yardımcı olduğu ve her deneyimleri operatörler tarafından kullanım için uygundur.

Test Metodu

Bir şok deşarj jeneratör enerji nabız 300 LSG arkı stabilize birimi aracılığıyla hatalı bir kablo uygulanır. Bu darbe fay tutuşturur ve hatalı bir kısa vadeli ark oluşturur.Aynı zamanda, LSG 300 ayarlayın darbe yankı tetikler ve bir kısa devre olarak görülen şeyin içine standart bir darbe yansıma ölçümleri alır. Tipik birkonfigürasyonu Şekil 1 'de gösterilmiştir.Darbe hata noktada stabilize yaytarafından geri yansıtılır filtre "F" ayıran yüksek gerilim üzerinden ayarlanan darbeyankı ulaşır ve dahili bellekte depolanır. Bu eser daha sonra aynı çekirdekönceden kaydedilmiş bir iz ile karşılaştırıldığında, arıza pozisyonu iki izleriarasında farklılık noktası olarak açıkça tanımlanabilir. Bu, Şekil 2 'de gösterilmiştir.Tetikleme ve darbe kaplin için gerekli tüm anahtarlama elemanları,LSG 300 bulunur.Yay yansıtma yöntemi kullanılarak ön-konumu sonra, ayırımıelemanı alan bir manuel düğme ve şok deşarj jeneratörü akustik pin-noktası arıza yeri için kendi üzerine kullanıma hazır hale kullanılarak atlanır.
]]>
info@ankawebtasarim.com (Super User) Tdr Time Domain Reflektometre Sun, 16 Jun 2013 19:11:46 +0000
M 219 http://www.enpa.com.tr/urun-gruplari/telekomunikasyon-kablosu/tdr-time-domain-reflektometre/m-219.html http://www.enpa.com.tr/urun-gruplari/telekomunikasyon-kablosu/tdr-time-domain-reflektometre/m-219.html

ARM ® Filtre M 219 Teleflex M veya Teleflex T 6/1 Zaman Domen Yansıma ve yüksek dirençli ve aralıklı hataların prelocation için Dalgalanma Jeneratör bağlantısı için bağlantı birimidir.

Dalgalanma Jeneratör ve flash-over oluşturulan hata noktada M 219 Filtre bobinisayesinde. Bu flaş üzerinden düşük dirençli arıza geçici olarak yüksek dirençli arızadönüştürür. Şimdi hata kolayca Teleflex saklanan bir yansıması neden olur.

Flaş-over ve flaş üzerinde açıkça sırasında hata mesafeyi gösterir önce izlerinkarşılaştırılması.Bağlantı devresi ARM kapak ® Filtre M 219 gösterilir.

]]>
info@ankawebtasarim.com (Super User) Tdr Time Domain Reflektometre Sun, 16 Jun 2013 19:05:59 +0000
Echo Pulser http://www.enpa.com.tr/urun-gruplari/telekomunikasyon-kablosu/tdr-time-domain-reflektometre/echo-pulser.html http://www.enpa.com.tr/urun-gruplari/telekomunikasyon-kablosu/tdr-time-domain-reflektometre/echo-pulser.html

Bu bir hata veya bir kablo ucu hanın TDR ölçümü ile dallı bir  bulmak çok zordur.Echo Verici böylece kullanıcının kolayca bulmak ve TDR ile bu noktayı tanımlamak sağlayan  belli bir noktaya işaret ediyor.

 işaretli bağlantı noktası uygun bir reflektometri ile distinguuish için kolayca ..

TDR `ın ekranda eklemlerde / şube darbe yansımaları measurement.the yüklükablo uzunluğu ve Echo Verici ve TDR kanıtlanması arasında ist doğru bağlantıüzerinde hiçbir etkisi yoktur.Kablo şebekesi Diğer kablo uzunluğu kalan şubelerereflektometri bağlayarak ölçülür.Kablo şebekesi Diğer kablo uzunluğu görülmeyenşubelere reflektometri bağlayarak ölçülür.

Hatalı bir kablo hattı ile aynı şekilde tespit edilir. Onarım işleri yerine yalnızca tüm ağ hasarlı bir kablo kesilmesi gerekiyor.

Performans özellikleri:

 • Echo Verici zaman etki yansıma ölçümleri için açık bir sinyal üretir
 • Echo Verici kabloları yaşamaya bağlanabilir
 • Echo Verici ile bağlantısı ve işletim ağı `ın çalışmasını engellemez
 • Dokunmatik temas ve kelepçeler güvenli bağlantı kabloları yaşamasına izingeçirmez
 • Operasyonda Kullanışlı ve kolay
 • Echo Verici `ın operasyon Acoustinc ve görsel (LED) kontrolü
 • Pil kontrolü
 • Kablo Otomatik tanımlamayı ve imzalama den büyük 42 V gerilimleri
 • Echo Verici kolayca soketleri, otobüs, barlar, kelepçeler bağlı .....
 • Kalibrierung mit Werkskalibrierschein

Sevkiyat kapsamı:

 • echo Verici
 • İlanlar ve bağlantı kelepçeleri
 • Pil 9 V blok
 • Kullanıcı Kılavuzu
Aksesuar:

Koaksiyel kablo Madde No 900 1699 için adaptör

(İstek üzerine diğer adaptör)
]]>
info@ankawebtasarim.com (Super User) Tdr Time Domain Reflektometre Sun, 16 Jun 2013 19:04:00 +0000
LV Monitor http://www.enpa.com.tr/urun-gruplari/telekomunikasyon-kablosu/tdr-time-domain-reflektometre/lv-monitor.html http://www.enpa.com.tr/urun-gruplari/telekomunikasyon-kablosu/tdr-time-domain-reflektometre/lv-monitor.html

Teleflex LV Monitör alçak gerilim kablo hataları her türlü konumunu ama özelliklezor ve zahmetli aralıklı hatalar için tasarlanmıştır. Bir telefon kanalı (ya sabit veya GSM) üzerinde mavi diş veya uzaktan tarafından taşınabilir bir bilgisayardan yerel olarak kontrol edilebilir. Taşınabilir kullanılabilir TDR arıza bulma aksine, TeleflexLV Monitör yerel veya uzak operatör fazların herhangi bir kombinasyonu üzerineTDR testi gerçekleştirmek için izin veren bir canlı AG kablo her 3 faz için aynı anda bağlı.Teleflex AG Monitör için Güç 3 faz test ucu ile alınır ve ünite en az 1 fazenerji gerektirir edilir.
Teleflex LV Monitör aralıklı hataların kesin doğası ve davranışı hakkında bilgi elde etmek için kullanılan bir 4 kanal geçici kaydedici (3 voltaj ve akım 1) içerir.Geçicikayıt cihazı tarafından alınan sinyaller, aynı zamanda voltaj bozulması ve / veyafazla akım dayalı TDR sistemi için "tetikleyici" şartları tespit etmek için kullanılır.
2 adet kayıtları özel bir senkronizasyon özelliğini kullanarak geçici seyahatdalgalar tarafından arıza yeri için kullanılabilir.
Ayarı ve merkezi bir uzman tarafından sağlanan yorumunda uzmanlığı - uzak bir konumdan tam kontrol sağlayarak Teleflex LV Monitör TDR dalga analizi ilemutlaka aşina olmayan saha personeli tarafından hatalı bir kablobağlanabilir.Ekipman, aralıklı fayın (yeniden) ortaya çıkmasını bekleyen yerindebırakılacak olan bu özellikle faydalara cial olur.

Göze çarpan özellikleri

TDR üç fazlı arıza bulma sistemi esas
, Kalıcı geçici ve aralıklı hataların Yer
Canlı alçak gerilim kabloları ile ilgili Uygulama
Üç fazlı voltaj monitör
Gerilim bozulması ve / veya aşırı akım için Değişken tetikleyen koşullar
20 olayları için veri depolama
Mavi diş ve GSM uzaktan kumanda
Operasyon Kullanımı kolay yazılım
Ağır erimiş test iletkenleri ile güvenli bağlantı

]]>
info@ankawebtasarim.com (Super User) Tdr Time Domain Reflektometre Sun, 16 Jun 2013 19:00:34 +0000
Digiflex Com http://www.enpa.com.tr/urun-gruplari/telekomunikasyon-kablosu/tdr-time-domain-reflektometre/digiflex-com.html http://www.enpa.com.tr/urun-gruplari/telekomunikasyon-kablosu/tdr-time-domain-reflektometre/digiflex-com.html

Digiflex Com bakır kablolar üzerindeki fayların konumu için tasarlanmış kompakt, yüksek performanslı bir araçtır. Onun yetenekleri özellikle kısa menzilli çözünürlüğü (aşağı 2.5cm) ve 30km olan uzun menzilli tarafından işaretlenir.

Kullanım kolaylığı ve son teknoloji ile birleşmesiyle hatta deneyimsiz kullanıcılarDigiflex Com ile hızlı ve hassas yerlerde elde etkinleştirin.Uzmanı için daha gelişmiş özellikler çok sayıda mevcuttur.

Darbe yansıma kanıtlanmış bir yöntem uygun bakliyat bir dizi tamamen veyakısmen geri kusurundan yansıtılır kablo aşağı gönderilir sayede istihdam edilmektedir. Bunların boyut ve şekil hata türünün göstermektedir.

Performans Özellikleri:

Aşağı 50 m mesafede 2.5 cm konumu yüksek çözünürlüklü
Menü kullanımı ile çalışma kolaylığı ve yardım fonksiyonları
Ayarlanabilir aralık bağımlı genlik düzeltme
Zumlu ve tam ekran aynı anda ekran üzerinden iz net değerlendirme (split-screen)
Geniş alan LC-Ekran aydınlatmalı olabilir
Tek, sürekli ve ortalama test modları
test girişleri elektrik gücü
50 izleri Dahili hafıza kapasitesi
Yazıcı ve PC Seri bağlantı
PC'den Kayıtları Veritabanı yazılımı kullanarak cihaz bellek (Winkis) yüklenebilir
Kaba arazi kullanımı için sağlam, duş dayanıklı gövde


Teslimat Kapsamı:

Digiflex Com
Cihazı ve aksesuarları için yumuşak taşıma çantası
Test iletkeni 2 takım
Şarj Cihazı
1 akümülatör 7,2 V / 1,7 Ah NiMH
Kullanım kılavuzu


Opsiyonel aksesuarlar:

Şebeke ünitesi tedarik
Taşıma çantası
Hata Converter (nem fayların konumu için)
Kablo phantom KNB001
Yedek akü
Kalibrasyon sertifikası ile birlikte teslim

]]>
info@ankawebtasarim.com (Super User) Tdr Time Domain Reflektometre Sun, 16 Jun 2013 18:58:59 +0000
TDR Mikrofleks http://www.enpa.com.tr/urun-gruplari/telekomunikasyon-kablosu/tdr-time-domain-reflektometre/tdr-microflex.html http://www.enpa.com.tr/urun-gruplari/telekomunikasyon-kablosu/tdr-time-domain-reflektometre/tdr-microflex.html

TDR Miniflex profesyonel Time Domain yansıma-tometer ve algılamak ve 6 km (19.000 ft) bir mesafe için güç kabloları ve bakır haberleşme kablolarında hatalarıbulmak için tasarlanmıştır Ses Frekans Generator.

Gelişmiş sinyal işleme teknikleri açılır, kısa devre, ekler, musluk, su giriş ve diğer daha zor empedans uyumsuzluğu bulmak için TDR Miniflex etkinleştirin.
Dahili osilatör de çifti izleme ve tanımlama için bir ses frekans tonu sağlar.Seçilebilir kablo imped-ance eşleştirme, değişken hız faktörü ile birlikte,
TDR Miniflex grafiksel sonuçları ve arkadan aydınlatmalı 64 x 128 piksel LCD ekranında hata mesafelerde bükülü ve koaksiyel dahil olmak üzere güç ve iletişimkablolarıtest etmek için kullanılmasına olanak vermektedir.
TDR / Ton Generator sert, sağlam, ABS plastik kalıpsu ve toz geçirmezmuhafaza ve test iletkeni ve bir koruyucu araç-kemer kılıf ile birlikte verilir.TDRMiniflex tasarlanmış ve kalite, güvenlik ve güvenilirlik için uluslar-arasıstandartlarda üretilmiş.

Bir bakışta avantajları

 • Düşük maliyetli tam özellikleri profesyonel grafik TDR
 • 7 m içinde bile yakın aralığında mükemmel sonuçlar ile 7 m 6 km ila 11 ölçüm aralıkları
 • Uyan 25, 50, 75 ve 100 Ohm empedans seçilebilir
 • Çifti izleme ve tanımlama için ses frekans jeneratörü Dahili
 • Güç ve iletişim kabloları test etmek için uygundur
 • IP54 suya ve toza dayanıklı
 • Sağlam hurma üstü tasarım (12 oz) az 350 gram ağırlığında

Teslimat programm

 • TDR Miniflex
 • Test iletkenleri
 • Aracı-kemer kılıf
 • manuel
]]>
info@ankawebtasarim.com (Super User) Tdr Time Domain Reflektometre Sun, 16 Jun 2013 18:57:10 +0000
Teleflex T 30-E http://www.enpa.com.tr/urun-gruplari/telekomunikasyon-kablosu/tdr-time-domain-reflektometre/t-30-e.html http://www.enpa.com.tr/urun-gruplari/telekomunikasyon-kablosu/tdr-time-domain-reflektometre/t-30-e.html

Teleflex T 30-E: TDR Arıza Prelocating Relflectometer 30-E

Dijital TDR Teleflex T 30E alçak ve orta gerilim kabloları düşük direnç hataları ve kesintileri yeri için tasarlanmıştır.Entegre batarya güç kaynağı, saha kullanımı içinideal olarak uygun alet yapar.

Bir şok deşarj jeneratör ve bir ARM ® filtresi bağlandığında, kombinasyonun en iyiyüksek direnç ve aralıklı hatalarının ön konumu için uygundur.

Teleflex T30E online yardım ve tek tuşla çalışma ile rahat operatör destek sunuyorve otomatik olarak ARM ®-Modunda kablo ve arıza mesafe uzak ucunda gösterir.Hatta deneyimsiz kullanıcılar kolaylıkla "Adım Adım Kolay Mod" ile hatalarınbulabilirsiniz.Diğer taraftan, "Uzman Modu" zor şartlar altında bile yerinin kapsamlı bir hata için tüm parametrelere ücretsiz erişim sağlar.

Teknik Özellikler:

 • One-Button-Operasyon
 • 10.4 "renkli TFT ekran VGA
 • Otomatik test prosedürleri ile Hızlı Adımlar Modu
 • Online yardım rehberliğinde Adım Adım Kolay Mod
 • Seçilebilir parametre özelliği ile Uzman Modu
 • Mesafe göstergesi ile otomatik  göstergesi ve arıza tanıma
 • Darbe akım ve gerilim çürüme modu
 • Özel puls formları kullanarak büyük bir hassasiyetle kısa menzilli yüksekçözünürlüklü
 • Mesafe ile ilgili güçlendirme ile yüksek dinamik aralık
 • 3 bakliyat Göster
 • yakınlaştırma
 • 100 bakliyat için Bellek
 • Elektrik ve pille çalışırŞarj edilebilir NiMh pil


Sevkiyat kapsamı:

 • Teleflex T30E Reflectometer
 • Kablo seti
 • İşletim kılavuzu


Seçenekler:

 • Hata yeri birimleri ekleyin
 • Portatif Arıza Yer sistemi "Surgeflex"
 • ARM filtresi ile SWG Şok deşarj ünitesi
 • AG şebekeleri aralıklı hatalar için Şebeke darbeli anahtar
 • Canlı AG kabloları üzerindeki konumu için filtre Şebeke
]]>
info@ankawebtasarim.com (Super User) Tdr Time Domain Reflektometre Sun, 16 Jun 2013 18:54:30 +0000
Teleflex MX http://www.enpa.com.tr/urun-gruplari/telekomunikasyon-kablosu/tdr-time-domain-reflektometre/teleflex-mx.html http://www.enpa.com.tr/urun-gruplari/telekomunikasyon-kablosu/tdr-time-domain-reflektometre/teleflex-mx.html

Kablo arıza yeri için Teleflex MX TDR zaman etki eflectometer...Tanım
Teleflex MX elektrik şebekelerinde kablo arıza prelocation için bir mikroişlemci kontrollü reflektometri olduğunu. Rahat ve kolay kullanım net bir ekran yapısı veotomatik test sırası elde edilir.

Teleflex MX aşağıdaki testleri gerçekleştirir:

 • Üç fazlı TDR ölçümü (darbe yansıma)
 • 6 izleri kadar görüntüleme
 • ARM Arc Yansıma Yöntemi (aktif ve pasif)
 • ICE Darbe Akım Yöntemi
 • Konumlandırılması IFL Aralıklı Hata
 • Gerilim Bozunma Yöntemi
 • ARM Yanma

Reflektometri, VARIO KMT gibi kablo test vanlar yerleşik
Klasik, .... En büyük testi araç retro takılmış olabilir.

Özellikler

Döner seçici ve hızlı erişim sayesinde operasyon kolaylığı
Faz ve Mod Seçimi, Yardım, Tarihi için düğmeler
Tarihi özelliği, otomatik olarak 7 gün boyunca tüm ölçümlerde saklama
Üç fazlı TDR (Time Domain Reflectometer) ve renkli eşzamanlı
Her üç evreye ait görüntüler
Otomatik iz analizi (kablo ucu ve hata pozisyon göstergesi)
Geniş 15 "TFT VGA renkli ekran
Daha hızlı örnekleme hızı sayesinde daha fazla çözünürlük
Kısa menzilli büyük bellek daha iyi arıza yeri için iç tazminat
Uzun süreli depolama için 10.000 'den fazla izlerini
Memory stick ve yazıcı için USB arabirimi
* Kuşak bildirin. Pdf formatında
Kullanıcı dostu USB bellek üzerinden PC'ye ihracat / ithalat yoluyla sonuçlarınınarşivlenmesi
Birçok kullanıcı dili kullanılabilir.

]]>
info@ankawebtasarim.com (Super User) Tdr Time Domain Reflektometre Sun, 16 Jun 2013 18:48:25 +0000