Ürünler Menu

Enpa İletişim

Piyade Sok. No:22 / 11

Çankaya - ANKARA

Tel: 0312 440 90 90

Faks : 0312 440 90 91

Mail:  bilgi@enpa.com.tr

Mail:  enpatest@gmail.com

Mail:  enpatest@yahoo.com.tr

Fonksiyon açıklaması


PD LOC sistemi tek damarlı kablo eklemlerde karışık kablolar (XLPE / PILC) ve PD saptayarak sorunu çözer. Alanında eklemlerin tam yerini genellikle bilinen değildir ve bu eklem ses frekans yöntemler kullanılarak lokalize edilemez.
Sistem kablo içine bir sinyal enjekte etmek için bir induc-tive kuplör kullanan bir dürtü vericisi vardır. Alıcı ve değerlendirilmesi birimi sinyali ve pelicase bir kontrol ünitesi Proc-Essing için bir giriş amplifikatörün oluşur. Mesafe sistemin verici konumu görselleştirme ek bir PD yazılım fonksiyonu ile ayrı bir menüden bir TDR T30-D PD reflektometri kullanılarak gerçekleştirilir. Darbe verici yazılım, kullanıcı girişleri işler yapan durum göstergesi, nabız kuşak, hata ve aşırı yük izleme ve pil ve şarj izlenmesini sağlar.
Darbe verici ve bağlayıcı maruz kablo içine yeterince güçlü bir darbe sinyal gönderirler. Bu nedenle sinyali doğrudan kablosunun bir yanı sıra diğer ucu ikinci sinyalin yansıtma gibi sona ulaştığını edilir. Uzak ucunda, doğrudan alınan sinyal ve yansıyan sinyal arasındaki zaman farkı dürtü enjeksiyon noktasına mesafe hesaplamak için, OWTS olduğu gibi kullanılır ve bu, daha sonra daha önceden belirlenmiş konumda ile karşılaştırılır ve gerekirse düzeltilir .

Bir monte coupler, PD-LOC sisteminden bir PD-TX ile birlikte, uygun bir çap maruz kablolar üzerine indüktif lanacak darbeler sağlar. Kuplör verilen yumuşak kravat ile kablo takılabilecek. Bir uzatma kolu kullanılır, böylece, bir iplik M8 somunu vardır. Bu, bağlantı elemanı uygun bir şaft dışında kablo üzerine yerleştirilmesini sağlar.

Bir foild klavye ve darbe genişliği seçimi için LED'ler çalıştırması ve kullanımı kolay sağlamak.

Çok yoğun bir bakır tel koruyucu ve metal kılıf (kurşun kılıf / alüminyum kılıf) ile kablolar sistemi kullanırken kablolar için çift bir yapay olarak oluşturulan PD darbe de mümkündür.

Normal bir Teleflex T olan kullanıcılar 30-E can da yukarı dereceli bu PD sürümü.Diğer normal reflektometri fonksiyonları bu yükseltme etkilenmez.

Özellikler

  • Darbe genişliği seçimi için LED'ler klavye Folyo
  • Darbe kuplörler 42 ve 64 mm
  • Idare ve çok kolay
  • Bir akü şarjı ile çalışma 24 saat
  • OWTS ön-konumu ile aynı Değerlendirilmesi
  • Kablo tanımlama seçeneği